„Tepimo sistema ir būdas. Tepimo sistemą sudaro rankinis tepalinės alyvos siurblys, alyvos separatorius, droselio vožtuvas, alyvos vamzdis ir kt. Staklės taiko periodinio tepimo metodą, naudojant rankinį tepimo alyvos siurblį, kad suteptų veleno įvorę, vertikalius ir horizontalius kreipiamuosius bėgius ir tris rutulinis varžtas per alyvos separatorių, kad pailgėtų staklių tarnavimo laikas.
Skaitmeninio valdymo technologijos charakteristikų požiūriu, nesCNC mašinaįrankis naudoja servo variklį, skaitmeninių technologijų taikymas realizuoja tiesioginį staklių vykdomųjų dalių darbo sekos ir judesio poslinkio valdymą. Tradicinių staklių pavarų dėžės struktūra yra panaikinta arba iš dalies atšaukta, todėl mechaninė konstrukcija taip pat yra labai supaprastinta. Skaitmeninis valdymas taip pat reikalauja, kad mechaninė sistema turėtų didelį perdavimo standumą ir be perdavimo tarpo, kad būtų užtikrintas valdymo komandų vykdymas ir valdymo kokybė. Tuo pačiu, nuolat tobulėjant kompiuterio lygiui ir valdymo galimybėms, atsirado galimybė leisti daugiau funkcinių komponentų toje pačioje staklėje vienu metu atlikti įvairias reikalingas pagalbines funkcijas. Todėl mechaninė struktūraCNC mašinaįrankiai turi aukštesnes integruotas funkcijas nei tradicinės staklės. Reikalauti.
Žvelgiant iš gamybos technologijų plėtros reikalavimų, atsirandant naujoms medžiagoms ir naujiems procesams bei mažų sąnaudų rinkos konkurencijos reikalavimams, metalo pjovimas juda didesnio pjovimo greičio ir tikslumo, vis didesnio gamybos efektyvumo link. ir sistemos. Vystymasis vis patikimesne kryptimi. Tam reikia, kad CNC staklės, sukurtos remiantis tradicinėmis staklėmis, turėtų didesnį tikslumą, didesnę varomąją galią, geresnį dinaminį ir statinį mechaninio mechanizmo standumą bei terminį standumą, patikimesnį darbą ir gali užtikrinti ilgalaikį nepertraukiamą veikimą ir kaip kuo mažiau prastovų.